Ödeme ve Teslimat Bilgilendirme

Ödeme
  • 1-Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme yapabilirsiniz

  • 2-Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) ile veya Kapıda Ödeyebilirsiniz.

  • 2-a-Banka Havalesi / EFT (Elekronik Fon Transteri) ile verilen siparişlerde toplam tutarın tamamı IBAN Numaramıza yatırılır ve işlem görüntüsü hızlılık açısından 0530 023 26 21 Danışma Hattımıza WhatsApp uygulması üzerinden gönderilir.Siparişiniz Onaylanır, E-Posta ile size bildirilir ve adrese Teslimat Ekibimiz ile teslim edilir.

  • 2-b-Bir üstteki (madde 2-a) durumun gerçekleşmesi için verilen süre en fazla 6 saattir.Bu süre içerisinde tarafınıza Telefon/E-Posta ile iletişime geçilecektir.Geri dönüş yapılmaması yada ödemenin gerçekleşmemesi durumda E-Posta ile bildirim yapılır ve sipariş iptal edilir.

Teslimat 

  • 1-Atlantik Teslimat Ekibimiz siparişlerinizi ESKİŞEHİR İL SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ adresinize ÜCRETSİZ teslim eder.Aynı zamanda isterseniz vermiş olduğunuz siparişleri Atlantik Mağazalarından Teslim alabilirsiniz.

  • 2-Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri şuan sadece Eskişehir'deki adreslere Atlantik Teslimat Ekibimizle teslim etmekteyiz.Siparişlerinizi istediğiniz tarih ve saatten en az 24 saat öncesinden vermenizi öneririz. Siparişlerinizin erken verilmesi, siparişlerinize göstereceğimiz özeni ifade etmektedir.Ürünler, seçilen zamanda teslim edilecek olup, sipariş konusu ürüne bağlı özel durumlar, hava şartları ve trafik yoğunluğu gibi durumlarda, satıcının sorumluluğu dışında gecikmeler yaşanabilir. Ancak sipariş edilen ürün seçilen gün içerisinde mutlaka teslim edilecektir. Sipariş konusu ürünlerin seçilen gün içerisinde satıcı tarafından teslim edilememesi halinde, alıcının Kredi Kartı ile online yapmış olduğu ödeme iade edilecektir.

  • 3-Ürünleri teslim alırken, Teslimat Ekibimizle birlikte paketi/kutuyu açınız ve eksik/yanlış gibi hatalı durumları ekibimize bildiriniz.En kısa zamanda sorun çözülerek siparişiniz teslim edilir.

  • 4-Ürün teslimatının aksamadan gerçeleşebilmesi için lütfen teslim edilmesini istediğiniz adresi doğru, eksiksiz ve açık bir şekilde bildiriniz.


5-Sipariş etmiş olduğunuz ürünün teslim tarihini, ürünün "En Erken Teslim" bilgisine göre ayarlamanız gerekmektedir.Bu bilgiye göre, daha erken ayarlanan teslim tarihli ürün, bildirmiş olduğumuz süre sonra teslim edilir.


Atlantik Pastaneleri, bir ürünün teslimat tarihi "En Erken Teslim" bilgisine göre ayarlanan siparişleri zamanında teslim etmeyi garanti eder.


Sipariş Bedeli İadesi 
  • Firmamız sadece www.atlantikpastaneleri.com alan adı altında ürün satmaktadır.Bu alan adı altında tüm ürünler siparişinize özel üretildiği için iade söz konusu değildir.

Sipariş Takibi
Vermiş olduğunuz siparişleri sitemiz üzerinden hesabınıza giriş yaparak "Sipariş Geçmişi" bölümünden takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizde güncellenecek olan sipariş durumları, tarafımıza iletmiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile bildirilir.Ayrıca tarafımıza iletmiş olduğunuz e-posta adresine, e-posta ile bildirilir, e-posta kutunuzu kontrol edebilirsiniz.

Siparişleriniz için soru/sorunları cevaplamak üzere hazır bekleyen 0850 885 3 808 DANIŞMA HATTI'mızı arayabilirsiniz.