Aşk Pastaları

Aşk Pastaları


Göster:
Sırala:
Rakı Masası Günlük-Doğal

Rakı Masası

Rakı Masası6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

189,99TL

4 - 8 Kişi Arası Aşk Pastası - Kalp Günlük-Doğal

4 - 8 Kişi Arası Aşk Pastası - Kalp

4 - 8 Kişi Arası Aşk PastasıTamamen beyaz şanti ile kaplanarak, şekil ve figürler şeker hamur ile yapılmış, benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber . . .Kendi Doğum Günü Pastanızı..

74,99TL

4 - 8 Kişi Arası Fotoğraf Baskılı - Kalp Günlük-Doğal

4 - 8 Kişi Arası Fotoğraf Baskılı - Kalp

4 - 8 Kişi Arası Fotoğraf Baskılı Doğum Günü PastasıTamamen beyaz şanti ile kaplanarak, üzerinde TSE onaylı gıda boyaları ile tamamen yenilebilir şeker hamuruna basılmış istediğiniz fotoğrafın baskısı..

89,99TL

Aşk Balonu Günlük-Doğal

Aşk Balonu

Aşk Balonu PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz bo..

124,99TL

Aşk Dolusu

Aşk Dolusu PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz boy..

99,99TL

Aşk Gülleri Günlük-Doğal

Aşk Gülleri

Aşk GülleriTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz boyutta..

134,99TL

Aşk Hediyesi Günlük-Doğal

Aşk Hediyesi

Aşk Hediyesi4 - 8 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

134,99TL

Aşk Mesajları Günlük-Doğal

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları4 - 8 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber..

134,99TL

Benimle Evlenir Misin ? Günlük-Doğal

Benimle Evlenir Misin ?

Benimle Evlenir Misin ? - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın a..

219,00TL

Gülen Yüz Pasta - Erkek Günlük-Doğal

Gülen Yüz Pasta - Erkek

Gülen Yüz Pasta - ErkekTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğ..

124,99TL

Gülen Yüz Pasta - Kadın Günlük-Doğal

Gülen Yüz Pasta - Kadın

Gülen Yüz Pasta - KadınTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğ..

124,99TL

Kalp Pasta Günlük-Doğal

Kalp Pasta

Kalp Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber....

124,99TL

Küçük Kalpler Günlük-Doğal

Küçük Kalpler

Küçük Kalpler PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz..

124,99TL