Klasik Süsleme Pastalar

Göster:
Sırala:
Çikolatalı - Antep Fıstıklı Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Antep Fıstıklı Pasta

Çikolatalı - Antep Fıstıklı PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Parça Çikolatalar ve Bütün Antep Fıstık Drajeler...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi ..

56,99TL

Çikolatalı - Frambuazlı Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Frambuazlı Pasta

Parça Çikolatalı - Frambuazlı PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Parça Çikolatalar ve Bütün Frambuazlar...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyi..

56,99TL

Çikolatalı - Kestaneli Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Kestaneli Pasta

Çikolatalı - Kestaneli PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Parça Çikolatalar ve Bütün Kestaneler...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seç..

56,99TL

Çikolatalı - Kestaneli Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Kestaneli Pasta

Çikolatalı - Kestaneli PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Parça Çikolatalar ve Bütün Kestaneler...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seç..

56,99TL

Çikolatalı Çilek Rüyası Günlük-Doğal

Çikolatalı Çilek Rüyası

Eritme Çikolata Kaplamalı Çilekli PastaÇikolatalı Pandispanya arasında Taze Süt Kremamızın içinde Taze Çileklerle hazırlanmış, dışı özenle eritilmiş Sütlü Çikolata Kaplamalı müthiş bir pasta.Bugün tes..

61,99TL

Çilek Rüyası Günlük-Doğal

Çilek Rüyası

Çilek RüyasıBeyaz Pandispanya arasında Taze Süt Kremamızın içinde Taze Çileklerle hazırlanmış müthiş bir pasta.Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seçenekleri takip ederek;İst..

61,99TL

Draje Fındıklı - Muzlu Pasta Günlük-Doğal

Draje Fındıklı - Muzlu Pasta

Draje Fındıklı - Muzlu PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Muz Dilimleri ve Bütün Fındık Drajeler...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Se..

56,99TL

Frambuazlı Pasta Günlük-Doğal

Frambuazlı Pasta

Frambuazlı PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Bütün Frambuazlar...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seçenekleri takip ederek;İstediğini..

56,99TL

Jelibon Pasta Günlük-Doğal

Jelibon Pasta

Jelibon PastaŞanti ile sıvanmış, üzeri tamamen Jelibonlarla süslenmiş, benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seçenek..

74,99TL

Karnaval Pasta Günlük-Doğal

Karnaval Pasta

Karnaval PastaTamam Doğal Sütten ürettiğimiz Nefis Karnaval Pastamız,Özel Pandispanyası ve özel kreması ile taze çilekler...Americano'nuzu yudumlarken misafirimiz olun...Bugün teslim edebileceğimiz pa..

74,99TL

Muzlu Pasta Günlük-Doğal

Muzlu Pasta

Muzlu PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Bütün Muz Dilimleri...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz boyutta, üzerine yazılmasını istediğiniz yazıyla, ekstra seçen..

56,99TL

Parça Çikolatalı Pasta Günlük-Doğal

Parça Çikolatalı Pasta

Parça Çikolatalı PastaBenzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Gerçek Parça Çikolatalar...Bugün teslim edebileceğimiz pasta çeşitlerimizi inceleyiniz !Seçenekleri takip ederek;İste..

56,99TL

Pembe Dünya Günlük-Doğal

Pembe Dünya

Pembe DünyaPembenin koyudan açığa renkli şanti ile sıvanmış, üzerindeki figürler şeker hamuru ile yapılmış, benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber,Bugün teslim edebileceğimiz pas..

74,99TL