Klasik Süsleme Pastalar


Göster:
Sırala:
Çikolatalı - Antep Fıstıklı Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Antep Fıstıklı Pasta

Çikolatalı - Antep Fıstıklı PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği : Bütün Draje Antep Fıstıkları ve Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

59,99TL

Çikolatalı - Çilekli Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Çilekli Pasta

Çikolatalı - Çilekli PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği : Dilimlenmiş taze Çilekler ve Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

59,99TL

Çikolatalı - Frambuazlı Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Frambuazlı Pasta

Çikolatalı - Frambuazlı PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği : Bütün Frambuaz ve Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Çikolatalı - Kestaneli Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Kestaneli Pasta

Çikolatalı - Kestaneli PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği :Dilimlenmiş Kestaneler ve Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Çikolatalı - Kestaneli Pasta Günlük-Doğal

Çikolatalı - Kestaneli Pasta

Çikolatalı - Kestaneli PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği :Dilimlenmiş Kestaneler ve Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Draje Fındıklı - Muzlu Pasta Günlük-Doğal

Draje Fındıklı - Muzlu Pasta

Draje Fındıklı - Muzlu PastaPandispanya : BeyazKrema : Beyaz Süt Kremasıİçeriği : Bütün Draje Fındıkları ve Dilimlenmiş Muz ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Frambuazlı Pasta Günlük-Doğal

Frambuazlı Pasta

Frambuazlı PastaPandispanya : BeyazKrema : Beyaz Süt Kremasıİçeriği : Bütün Frambuaz Kişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Hello Kity Günlük-Doğal

Hello Kity

Hello KityPandispanya : İçeriği Meyve Olan Beyaz, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan ÇikolatalıKrema: İçeriği Meyve Olan Beyaz Süt Kreması, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan Çikolatalı Süt Kremas..

84,99TL

Jelibon Pasta Günlük-Doğal

Jelibon Pasta

Jelibon PastaPandispanya : İçeriği Meyve Olan Beyaz, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan ÇikolatalıKrema: İçeriği Meyve Olan Beyaz Süt Kreması, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan Çikolatalı Süt Kre..

74,99TL

Karnaval Pasta Günlük-Doğal

Karnaval Pasta

Karnaval PastaPandispanya : Çikolatalı OperaKrema : Beyaz Çikolatalı, Beyaz Süt Kremasıİçeriği : İkiye Bölünmüş Gerçek ÇilekKişi Sayısı : 4 - 12..

74,99TL

Muzlu Pasta Günlük-Doğal

Muzlu Pasta

Muzlu PastaPandispanya : BeyazKrema : Beyaz Süt Kremasıİçeriği : Dilimlenmiş Muz ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Parça Çikolatalı Pasta Günlük-Doğal

Parça Çikolatalı Pasta

Parça Çikolatalı PastaPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği : Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Parça Çikolatalı Pasta - Üçgen Dekor Günlük-Doğal

Parça Çikolatalı Pasta - Üçgen Dekor

Parça Çikolatalı Pasta - Üçgen DekorPandispanya : ÇikolatalıKrema : Çikolatalı Süt Kremasıİçeriği : Gerçek Çikolata ParçacıklarıKişi Sayısı : 4 - 12..

56,99TL

Pembe Dünya Günlük-Doğal

Pembe Dünya

Pembe Dünya PastaPandispanya : İçeriği Meyve Olan Beyaz, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan ÇikolatalıKrema: İçeriği Meyve Olan Beyaz Süt Kreması, İçeriği Çikolata Çeşitleri Olan Çikolatalı Süt..

74,99TL