Söz - Nişan Pastaları

Göster:
Sırala:
Mor - Beyaz Aşk Günlük-Doğal

Mor - Beyaz Aşk

Mor - Beyaz Aşk - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız i..

154,99TL

Benimle Evlenir Misin ? Günlük-Doğal

Benimle Evlenir Misin ?

Benimle Evlenir Misin ? - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın a..

219,00TL

Beyaz Duvak Günlük-Doğal

Beyaz Duvak

Beyaz Duvak - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL

Bordo - Krem Güller Günlük-Doğal

Bordo - Krem Güller

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

154,99TL

Gümüş Asaleti Günlük-Doğal

Gümüş Asaleti

Gümüş Asaleti - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Sü..

219,00TL

Kahve Güller Günlük-Doğal

Kahve Güller

Kahve Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt..

219,00TL

Kırmızı Güller Günlük-Doğal

Kırmızı Güller

Kırmızı Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız il..

154,99TL

Kırmızı Pembe Günlük-Doğal

Kırmızı Pembe

Kırmızı Pembe - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile..

154,99TL

Lila Aşk Günlük-Doğal

Lila Aşk

Lila Aşk - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kre..

219,00TL

Mavi Gül Rüyası Günlük-Doğal

Mavi Gül Rüyası

Mavi Gül Rüyası - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında ..

219,00TL

Mor Güller Günlük-Doğal

Mor Güller

Mor Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt K..

219,00TL

Pastel Renkler Günlük-Doğal

Pastel Renkler

Pastel Renkler - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız il..

154,99TL

Sade Söz-Nişan Pasta Günlük-Doğal

Sade Söz-Nişan Pasta

Sade Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ..

219,00TL

Sarı Güller Günlük-Doğal

Sarı Güller

Sarı Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL

Toz Pembe Günlük-Doğal

Toz Pembe

Toz Pembe - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şanti ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber.....

119,99TL