Şeker Hamuru Pastalar


Göster:
Sırala:
Rakı Masası Günlük-Doğal

Rakı Masası

Rakı Masası6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

189,99TL

1 Şeklinde Çocuk Pastası Günlük-Doğal

1 Şeklinde Çocuk Pastası

1 Şeklinde Çocuk Pastası20 - 40 Kişi arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamı..

234,99TL

1 Şeklinde Çocuk Pastası Günlük-Doğal

1 Şeklinde Çocuk Pastası

1 Şeklinde Çocuk Pastası20 - 40 Kişi arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız..

149,99TL

Aşk Balonu Günlük-Doğal

Aşk Balonu

Aşk Balonu PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz bo..

124,99TL

Aşk Dolusu

Aşk Dolusu PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz boy..

99,99TL

Aşk Gülleri Günlük-Doğal

Aşk Gülleri

Aşk GülleriTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz boyutta..

134,99TL

Aşk Hediyesi Günlük-Doğal

Aşk Hediyesi

Aşk Hediyesi4 - 8 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

134,99TL

Aşk Mesajları Günlük-Doğal

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları4 - 8 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber..

134,99TL

Aslan Parçası Günlük-Doğal

Aslan Parçası

Aslan ParçasıTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Farklı Bir Şeker Hamuru Süslemeli Pasta İç..

239,99TL

Benimle Evlenir Misin ? Günlük-Doğal

Benimle Evlenir Misin ?

Benimle Evlenir Misin ? - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın a..

219,00TL

Beş Büyük Taraftar Günlük-Doğal

Beş Büyük Taraftar

Beş Büyük Taraftar15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile b..

154,99TL

Beş Büyük Taraftar 2 Günlük-Doğal

Beş Büyük Taraftar 2

Beş Büyük Taraftar 26 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremam..

124,99TL

Beyaz Duvak Günlük-Doğal

Beyaz Duvak

Beyaz Duvak - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

219,00TL

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

154,99TL

Çiçek Bahçesi Günlük-Doğal

Çiçek Bahçesi

Çiçek Bahçesi - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Sü..

219,00TL

Diş Pastası Günlük-Doğal

Diş Pastası

Diş Pastası20 - 40 Kişi arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber..

234,99TL

Diş Pastası Günlük-Doğal

Diş Pastası

Diş Pastası20 - 40 Kişi arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber..

234,99TL

Doktor Pastası Günlük-Doğal

Doktor Pastası

Doktor Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile bera..

219,00TL

Eskişehirspor Taraftar Günlük-Doğal

Eskişehirspor Taraftar

Eskişehirspor Taraftar Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Krem..

124,99TL

Eskişehirspor Taraftar Günlük-Doğal

Eskişehirspor Taraftar

Eskişehirspor Taraftar Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen kırmızı şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kre..

99,99TL

Ferrari Pasta Günlük-Doğal

Ferrari Pasta

Ferrari Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile berabe..

144,99TL

Fotoğraf Makinesi Pasta Günlük-Doğal

Fotoğraf Makinesi Pasta

Fotoğraf Makinesi Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ..

144,99TL

Futbol Sahası Pasta Günlük-Doğal

Futbol Sahası Pasta

Futbol Sahası Pasta15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler maket olup, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Farkl..

234,99TL

Futbol Topu Günlük-Doğal

Futbol Topu

Futbol Topu6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

124,99TL

Gülen Yüz Pasta - Erkek Günlük-Doğal

Gülen Yüz Pasta - Erkek

Gülen Yüz Pasta - ErkekTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğ..

124,99TL

Gülen Yüz Pasta - Kadın Günlük-Doğal

Gülen Yüz Pasta - Kadın

Gülen Yüz Pasta - KadınTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğ..

124,99TL

Gümüş Asaleti Günlük-Doğal

Gümüş Asaleti

Gümüş Asaleti - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Sü..

219,00TL

Hemşire Günlük-Doğal

Hemşire

Hemşire6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Fa..

134,99TL

İskambil Kartları Günlük-Doğal

İskambil Kartları

İskambil Kartları Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ..

124,99TL

Kahve Güller Günlük-Doğal

Kahve Güller

Kahve Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt..

219,00TL

Kalp Pasta Günlük-Doğal

Kalp Pasta

Kalp Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber....

124,99TL

Kardan Adam Günlük-Doğal

Kardan Adam

Kardan Adam6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

124,99TL

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası15 - 30 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

229,00TL

Kokoş Pasta Günlük-Doğal

Kokoş Pasta

Kokoş Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

144,99TL

Kral Tacı Erkek Çocuk Günlük-Doğal

Kral Tacı Erkek Çocuk

Kral Tacı Erkek ÇocukTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Farklı Bir Şeker Hamuru Süslemeli ..

239,99TL

Kraliçe Pasta Günlük-Doğal

Kraliçe Pasta

Kraliçe PastaTamamen şanti(alt kat açık pembe, üst kat beyaz) ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Farklı Bir Şek..

159,99TL

Küçük Kalpler Günlük-Doğal

Küçük Kalpler

Küçük Kalpler PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Seçenekleri takip ederek;İstediğiniz..

124,99TL

Mavi Gül Rüyası Günlük-Doğal

Mavi Gül Rüyası

Mavi Gül Rüyası - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız i..

154,99TL

Mickey Mouse Günlük-Doğal

Mickey Mouse

Mickey Mouse15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile berabe..

219,99TL

Mickey Mouse Günlük-Doğal

Mickey Mouse

Mickey Mouse Pasta20 - 30 Kişilik Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile ber..

239,99TL

Minyonlar Denizde Günlük-Doğal

Minyonlar Denizde

Minyonlar Denizde15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen renkli şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler(minyon karakterileri) şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arası..

159,99TL

Mor Güller Günlük-Doğal

Mor Güller

Mor Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt K..

219,00TL

Pasta Korsanları Günlük-Doğal

Pasta Korsanları

Pasta Korsanları6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile ber..

134,99TL

Pasta Korsanları Günlük-Doğal

Pasta Korsanları

Pasta Korsanları15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile be..

234,99TL

Rakı Kovası Günlük-Doğal

Rakı Kovası

Rakı Kovası6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

144,99TL

Ralli Pasta Günlük-Doğal

Ralli Pasta

Ralli Pasta15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

234,99TL

Sade Söz-Nişan Pasta Günlük-Doğal

Sade Söz-Nişan Pasta

Sade Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ..

219,00TL

Sarı Güller Günlük-Doğal

Sarı Güller

Sarı Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL

Sevimli Uçak Günlük-Doğal

Sevimli Uçak

Sevimli Uçak6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber..

124,99TL

Şimşek McQueen Günlük-Doğal

Şimşek McQueen

Şimşek McQueen Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile..

124,99TL

Sindrella Günlük-Doğal

Sindrella

Sindrella6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber.....

134,99TL

Şirinler Günlük-Doğal

Şirinler

Şirinler6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...F..

134,99TL

Spiderman - Dinazor Günlük-Doğal

Spiderman - Dinazor

Spiderman - Dinazor6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile ..

139,99TL

Sporcu Günlük-Doğal

Sporcu

Sporcu6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...Far..

134,99TL

Star Wars Günlük-Doğal

Star Wars

Star Wars6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber.....

124,99TL

Sünger Bob Günlük-Doğal

Sünger Bob

Sünger Bob15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile beraber...

219,00TL

Superman Günlük-Doğal

Superman

Kahramanlarınıza Superman Pasta6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt K..

124,99TL

Uçan Kelebekler Günlük-Doğal

Uçan Kelebekler

Uçan Kelebekler15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile bera..

154,99TL

Yaş Rakamlı Çocuk Günlük-Doğal

Yaş Rakamlı Çocuk

Yaş Rakamlı Çocuk6 - 12 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile be..

134,99TL