Söz - Nişan Pastaları


Göster:
Sırala:
Mor - Beyaz Aşk Günlük-Doğal

Mor - Beyaz Aşk

Mor - Beyaz Aşk - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız i..

154,99TL

Benimle Evlenir Misin ? Günlük-Doğal

Benimle Evlenir Misin ?

Benimle Evlenir Misin ? - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın a..

219,00TL

Beyaz Duvak Günlük-Doğal

Beyaz Duvak

Beyaz Duvak - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası

Bordo - Beyaz Güller Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

219,00TL

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası

Bordo - Krem Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen beyaz şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

154,99TL

Çiçek Bahçesi Günlük-Doğal

Çiçek Bahçesi

Çiçek Bahçesi - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Sü..

219,00TL

Gümüş Asaleti Günlük-Doğal

Gümüş Asaleti

Gümüş Asaleti - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Sü..

219,00TL

Kahve Güller Günlük-Doğal

Kahve Güller

Kahve Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt..

219,00TL

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası Günlük-Doğal

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası

Katlı - Bordo Güller Söz/Nişan Pastası15 - 30 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasın..

229,00TL

Kırmızı Güller Günlük-Doğal

Kırmızı Güller

Kırmızı Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız il..

154,99TL

Kırmızı Pembe Günlük-Doğal

Kırmızı Pembe

Kırmızı Pembe - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ile..

154,99TL

Mavi Gül Rüyası Günlük-Doğal

Mavi Gül Rüyası

Mavi Gül Rüyası - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız i..

154,99TL

Mor Güller Günlük-Doğal

Mor Güller

Mor Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt K..

219,00TL

Pastel Renkler Günlük-Doğal

Pastel Renkler

Pastel Renkler - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şanti Süslemeli PastaTamamen şanti ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız il..

154,99TL

Sade Söz-Nişan Pasta Günlük-Doğal

Sade Söz-Nişan Pasta

Sade Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt Kremamız ..

219,00TL

Sarı Güller Günlük-Doğal

Sarı Güller

Sarı Güller - Söz/Nişan Pastası15 - 50 Kişi Arası Şeker Hamuru Süslemeli PastaTamamen şeker hamuru ile kaplanmış, şekil ve figürler şeker hamuru ile el yapımı, Benzersiz Pandispanyamızın arasında Süt ..

219,00TL